Twitter csatorna RSS csatorna

linképítés

Gas Gas kereskedés

2013 nagy innovációja a Gas Gas EC 125 R egy motorkerékpár, mely egyet jelent a szórákozással, és ugyanakkor a versenyképességgel is. A százhuszonötös versenymotor észrevehető fejlesztésekkel tér vissza a Gas Gas termékpalettájára. Gyors és könnyen kezelhető, bármi lehetséges a Gas Gas Racing motorokkal, rajtad múlik, hogy mit hozol ki a 125cm3, 250cm3 és 300cm3 modelljeinkből. Sikeresen zárták ma a Gas Gas versenyzői a Németországban megrendezésre kerülő 87. Hatnapos Nemzetközi Enduro Bajnokság (International Six Days of Enduro, ISDE) utolsó napját. A verseny hat napját néhány nehézséget okozó, különleges feladat jellemezte, amely azonban a Gas Gas motorkerékpárjaival versenyzők számára nem jelentett akadályt. Ahogy a szakaszok egyre nehezebbé váltak, Iván Cervantes teljesítménye javult. A verseny második napján, Cristobal Guerrero sérülését követően Cervantes vette át a spanyol csapat vezetését. Az összes résztvevő számára a harmadik és a negyedik nap volt a legkeményebb, a nehéz pálya és az időjárási körülmények miatt. A cambrilsi versenyző ekkor húzta elő legjobb teljesítményét, és a pódiumért küzdő ausztrál versenyzőkkel harcolva rendszeresen bekerült az első tízbe. Spanyolország végül hatodikként végzett, miután frenetikus küzdelmet folytatott az Egyesült Államokkal és Finnországgal a negyedik helyért. Az ISDE bajnokságot elejétől a végéig a francia csapat dominanciája jellemezte. Az összetettben nyolcadik, az E2 osztályban pedig ötödik helyezésével Iván Cervantes lett a legeredményesebb spanyol versenyző, Sebastien Guillaume a 27. helyen zárt.